Hakkımızda

 Oto kurtarma hizmeti müşterilerimiz için en önemli hizmetler arasında yerini korumaktadır. Anlık olarak yaşayacağınız kazalar, araç arızalanmaları, kara veya çamura saplanmalar sebebi ile yolda kalabilmektesiniz. Bu noktada işletmemize ulaşmak suretiyle en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti alabilirsiniz. İşletmemize ulaşarak gönderdiğiniz konumlara en kısa süre içerisinde ulaşmakta ve sizlere hizmet vermekteyiz. Araçlarınızı kaliteli çekici araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz sayesinde yerleştirmekte ve istediğiniz adrese en güvenilir yollardan götürmekteyiz. Bu hizmeti sunarken her zaman en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

 

İşletme olarak çekici araçlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktayız. Yaptırdığımız bu bakımlar sayesinde oto kurtarma hizmeti esnasında araçlarınıza en ufak bir hasar verilmemektedir. Özellikle halatlarımızın düzenli olarak değişimleri yapılmaktadır. Araçlarınızı çekicilerimize yüklerken halatlarımız kullanılmakta ve bu halatlar ile araçlarınız çekilmektedir. Bu sebepten dolayı halatlarımızın sağlam olmaları çok önemlidir. Ayrıca işletme olarak bünyemizde çalışan şoförlerimize düzenli aralıklar ile oto kurtarma hizmeti konusunda çeşitli eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde bir hizmete ihtiyacınız var ise İzmir oto kurtarma sektöründe en kaliteli hizmeti veren işletmemize ulaşmak suretiyle pişman olmayacağınız ve memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.